Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_register_core_block_patterns_and_categories' not found or invalid function name in /home/users/instytutgestalt/public_html/instytutgestalt.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Trening terapeutyczny – Marten Bos – Instytut Gestalt
Menu strony
x
^
Header photo
Trening terapeutyczny – Marten Bos
12-16.10.2022 Instytut Gestalt w Krakowie, ul. Gwarna 2b

„Grupa to wsparcie, zrozumienie, wymiana doświadczeń oraz poczucie, że nie jestem sam, nie jestem inny. Doświadczenie terapii grupowej jest zawsze inne, ponieważ każda grupa tworzy własne pole fenomenologiczne, a każda osoba wnosi do grupy coś swojego. Także trener ma swój indywidualny styl pracy, na który wpływa jego doświadczenie życiowe, historia i kultura kraju, z którego pochodzi i to, czego się nauczył, zasymilowane na jego własny twórczy i niepowtarzalny sposób”.

 

JAKIE KORZYŚCI DAJE TRENING?

  • Z pomocą trenera z olbrzymim doświadczeniem i charakterystyczną wnikliwością pogłębisz świadomość własnych procesów cielesnych, emocjonalnych i intelektualnych. Lepiej zrozumiesz siebie i innych oraz odkryjesz własne zasoby do budowania korzystnego, głębszego kontaktu.
  • Doświadczysz akceptacji i potencjału zmiany wynikającej z uznania tego, co jest.
  • W bezpiecznych i pozbawionych oceny warunkach poznasz oraz zaakceptujesz swoje ograniczenia, zintegrujesz je i uwolnisz się od nieadekwatnego krytycyzmu.
  • Jeśli jesteś terapeutą, trening wzmocni Cię i pozwoli zadbać o siebie,  zapobiega wypaleniu zawodowemu i osobistemu. Im większą masz świadomość, tym bardziej efektywne są Twoje działania.
  • Trening akcentuje uważność na kontakty interpersonalne, co pozwala na świadome wybieranie budujących sposobów kontaktu i wchodzenia w relacje.

W skrócie – zyskasz lepszy kontakt ze sobą i  większą świadomość własnego „ja” po to, aby lepiej dbać o siebie i jednocześnie być uważnym na potrzeby i granice drugiego.

 

DO KOGO SKIEROWANY JEST TRENING?

Trening przeznaczony jest dla:

  • psychoterapeutów oraz psychoterapeutów w trakcie szkolenia, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje i poszerzyć świadomość siebie w kontakcie z klientem i światem.
  • osób zaangażowanych we własny rozwój osobisty, które miały wcześniej kontakt z podejściem Gestalt oraz terapią w innych podejściach.

 

ORGANIZACJA KURSU:

Trening obejmuje 50 godzin: 12-16 październik 2022

Trening jest tłumaczony. Umożliwiamy bezpłatny nocleg w Instytucie.

Trening wliczony do wymogów terapii grupowej (EAGT).

JAK APLIKOWAĆ?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy >>
Koszt
2250
pln
Limit miejsc w grupie: 16


Prowadzący

Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa

Uwaga! Zmiana adresu Instytutu Gestalt

Nowy adres: 32-080 Zabierzów, ul. Krótka 6