Menu strony
x
^
Header photo
Trening terapeutyczny z Martenem Bosem
15-19.01.2024 Instytut Gestalt, ul. Krótka 6, 32-080 Zabierzów

Trening terapeutyczny z Martenem Bosem

Trening terapeutyczny (lub inaczej terapia grupowa) to czas, kiedy mocno doświadczasz pozytywnej mocy grupy – a dokładniej – jej głębokiego wsparcia w odkrywaniu Twojego potencjału i mierzeniu się z trudnymi emocjami. Poczujesz, że nie jesteś sam/a, a Twoja indywidualność jest przyjęta taka, jaka jest.

Trening terapeutyczny dostarcza jakości innych niż terapia indywidualna –  to tu masz szanse przyjrzeć się własnej relacji ze światem z perspektywy społeczności.

Dodatkowo doświadczenie terapii grupowej za każdym razem jest inne, ponieważ każda grupa to własna niepowtarzalna energia i fenomen, który za każdym razem uruchamia inne aspekty Twojego ja. Za każdym razem przyglądasz się sobie z innej perspektywy i tym bardziej świadomy/a siebie się stajesz.

 

JAKIE KORZYŚCI DAJE TRENING TERAPEUTYCZNY?

  • Pogłębisz świadomość  własnych reakcji intelektualnych, emocjonalnych i cielesnych z pomocą trenera z olbrzymim doświadczeniem, wnikliwością i empatią.
  • Dzięki lepszemu rozumieniu siebie i większej empatii do siebie odkryjesz nowe sposoby budowania korzystnego kontaktu ze światem i ważnymi dla Ciebie osobami.
  • Doświadczysz rzadkiej akceptacji „tego, co jest” i poznasz ożywczy potencjał tego doświadczenia w odczuwaniu świata w danym momencie.
  • Poznasz oraz zaakceptujesz swoje ograniczenia, przestaniesz żyć w poczuciu winy i „nieadekwatności”.
  • Jeśli jesteś terapeutą, trening wzmocni Cię i pozwoli zadbać o siebie. Im bliżej siebie jesteś, tym bardziej efektywne są Twoje działania.
  • Będziesz bardziej uważny/a na kontakty interpersonalne, co pozwala na świadome wybieranie budujących sposobów kontaktu i wchodzenia w relacje.

W skrócie – dzięki grupie nauczysz się lepiej  dbać o siebie i jednocześnie być uważnym na potrzeby i granice drugiego.

 

DO KOGO SKIEROWANY JEST TRENING?

Trening przeznaczony jest dla:

  • psychoterapeutów oraz psychoterapeutów w trakcie szkolenia, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje i poszerzyć świadomość siebie w kontakcie z klientem i światem.
  • osób zaangażowanych we własny rozwój osobisty, które miały wcześniej kontakt z podejściem Gestalt oraz terapią w innych podejściach.

 

ORGANIZACJA TRENINGU:

Termin: 15-19 stycznia 2024 – 50 godzin. 

Godziny pracy grupy: godz. 9-19, przerwa obiadowa w godz. 13-15.

Trening jest tłumaczony. Umożliwiamy bezpłatny nocleg w Instytucie.

Trening wliczony do wymogów terapii grupowej (EAGT). Po treningu otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa.

 

Co mówią uczestnicy?

👉”Dziękuję Marten za lekkość, z jaką mogłam być w najtrudniejszych procesach”.
 
👉 „Marten pokazał nam, jak pracuje terapeuta pełen miłości. Z wielkim zaangażowanie i spokojem pokazywał, jak dba o siebie i jak mogę to robić ja. Niesamowite doświadczenie”.
 
👉” To był najlepszy trening terapeutyczny, na jakim byłam. Marten jest wspaniałym, wrażliwym trenerem. Chciałabym jeszcze kiedyś uczestniczyć w jego warsztatach”.
 
👉”Wspaniały, uważny trener, „mocny” w swojej delikatności”.
 
👉”Sposób jego pracy – delikatny, nakierunkowany na zasoby…poczułam przy nim, że baby steps to największe kroki, jakie mogę zrobić z troską o siebie. To była nauka jak troszczyć się o siebie. Poproszę o więcej treningów z Martenem!”.
 
👉”Delikatność, uważność na każdym baby steps”.

Zapisz się teraz na trening terapeutyczny!

Cena: 2390 zł (obejmuje 5 dni treningu plus tłumaczenie). Potwierdzenie zapisu wymaga wpłacenia zaliczki w wysokości 1300zł.

Koszt
2390
pln
Limit miejsc w grupie: 16


Prowadzący

Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa