Menu strony
x
^
Header photo

Spotkanie Liderów

Instytut Gestalt

Drodzy Przyjaciele,
 
Z przyjemnością i radością jako organizatorzy wysyłamy Wam zaproszenie na najbliższe Zgromadzenie Liderów organizowane w marcu 2017 w pobliżu Krakowa.
 
Zgromadzenie Liderów oferuje liderom i kadrze trenerów instytutów Gestalt możliwość wymiany pomysłów, doświadczeń i pytań dotyczących prowadzenia Instytutu Gestalt lub szkolenia studentów.
Zgromadzenie Liderów ma długotrwałą tradycję i historię, i służyło wielu liderom instytutów Gestalt na całym świecie w rozwijaniu ich Instytutów i jakości programów szkoleniowych.
Zawartość zgromadzenia jest głównie otwarta, co oznacza, że składa się z grup dyskutujących wokół tematów, które wnioskowali lub sugerowali uczestnicy. Jeśli masz już wniosek o temat lub i ideę przedstawienia, w jaki sposób uczysz konkretnego zagadnienia teoretycznego, proszę daj nam znać przez formularz rejestracyjny.
 
Zgromadzenie liderów rozpocznie się w środowe popołudnie 29-go Marca, a zakończy się w niedzielę 2-go kwietnia (Około pory lunchu)
 
Przywódcy będą organizowani i prowadzeni przez zespół składający się z Renaty Procak, Aleksandry Sękowskiej, Judit Malatinszky i Fransa Meulmeestera.
 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (maksymalnie 40 osób), możemy pozwolić na tylko dwóch liderów / trenerów z danego instytutu.
Uwaga: w wcześniej planowanych odbędzie się tylko Zgromadzenie Liderów. Zgromadzenie pisarzy zostało odwołane.