Menu strony
x
^
Header photo
Self w relacji
24-25.04.2021 - online

Dla kogo jest ten warsztat:

Warsztat jest skierowany do osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym, lepszą jakością życia oraz rozwijaniem umiejętności bliskiego kontaktu z innymi. Jeśli chcesz w pełni doświadczać siebie w relacji ze sobą samym, innymi i światem, zapraszamy Cię serdecznie!

Organizacja warsztatu: 20h

  • 24 Kwietnia 2021 (Sobota) od 10:00 do 19:00
  • 25 Kwietnia 2021 (Niedziela) od 10:00 do 19:00
  • 1 h przerwy obiadowe i 15 minutowe przerwy kawowe
  • ilość godzin: 20
  • limit miejsc w grupie: 23
  • platforma: ZOOM

Po otrzymaniu twojego zgłoszenia, prześlemy Ci dane do dokonania wpłaty oraz potwierdzenie rejestracji.

Dlaczego ten warsztat jest dla Ciebie?

Wyobraźmy sobie obraz składający się z puzzli. Jest już prawie gotowy, prawie pełny, ale wydaje Ci się, że w opakowaniu brakuje kilku
elementów. Spod niedokończonego obrazu wciąż widzisz nieszczęsny stół!
Dostrzegasz już obraz, ale to wciąż nie TO. Czy ktoś zapomniał włożyć do pudełka kilku elementów? Zgubiłeś je? Oddałeś komuś i o
tym nie pamiętasz? Co możesz z tym zrobić? Pomarudzić na nieodpowiedzialnego producenta lub zamartwiać
się brakiem tych kilku puzzli. Albooo.. Zdobyć brakujące elementy samodzielnie 😉

Opis warsztatu:

Bycie w kontakcie z drugim człowiekiem jest metaforą bycia cząsteczką światła a jednocześnie jego źródłem. W terapii Gestalt teoria Self mówi o tym, że “ja” przybiera kształt w kontakcie z innymi. Tworzy się, a nie jest fragmentem istniejącej wcześniej jaźni, która
następnie nawiązuje kontakt.
Na tym warsztacie Peter Philippson pokaże nam i pomoże doświadczyć procesu nieustającej zmiany Twojego “ja”. Zmiany, której jesteśmy jednocześnie epicentrum i źródłem.

Będziemy doświadczać poczucia osobistej ciągłości i dotykać momentów, kiedy ta ciągłość staje się problematyczna i kiedy działamy w znany, schematyczny lecz bolesny sposób. Będzie czas na pracę osobistą, dyskusję i ćwiczenie umiejętności rozpoznawania tego jak działa Twoje “ja”

Co osiągniesz (jeśli będziesz chciał_ła):

  • Poszerzysz świadomość siebie w kontakcie z innymi.
  • Rozpoznasz swoje potrzeby w relacjach z drugim człowiekiem i dostrzeżesz frustracje wynikające z niezaspokajania tych potrzeb.
  • Nauczysz się, jak efektywnie zaspokajać swoje potrzeby emocjonalne w kontaktach międzyludzkich.
  • Rozwiniesz indywidualny potencjał i dowiesz się, jak uruchamiać zasoby kreatywności w relacji z drugim człowiekiem (także z klientem)

Do zobaczenia na warsztacie!

Prowadzący:

Peter Philippson – Zarejestrowany w UKCP psychoterapeuta i trener Gestalt, pracujący w zawodzie od 33 lat. Nauczyciel i superwizor Gestalt Psychotherapy & Training Institute UK, członek – założyciel Manchester Gestalt Center, pełnoprawny członek New York Institute for Gestalt Therapy, starszy trener GITA (Słowenia), członek – założyciel IG-FEST. Autor wielu książek (m.in. „Self in Relation”, „The Emergent Self”) i artykułów,nauczyciel i uczeń tradycyjnego Aikido (4 dan).

Koszt
880
pln
Limit miejsc w grupie: 23


Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa