Menu strony
x
^
Header photo
Warsztat z psychopatologii
nowy termin wkrótce, Instytut Gestalt w Krakowie, ul. Gwarna 2b

Warsztat dla psychoterapeutów Gestalt pracujących z klientami z rozpoznaniem klinicznym. Praca w ujęciu doświadczenia relacyjnego w obszarze zagadnień z psychopatologii.

ORGANIZACJA KURSU: 25h

JAK APLIKOWAĆ?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy >>

OPINIE UCZESTNIKÓW:

  • W warsztacie Sveina Johannsona brałem udział 2 lata temu. Dzięki unikalnemu podejściu Sveina miałem możliwość dodać do wiedzy z zakresu psychopatologii wymiar osobistego przeżycia, czucia i zrozumienia istoty stanów i kłopotów, które przeżywają klienci/pacjenci z zaburzeniami psychicznymi oraz specyfikę kontaktu z nimi. Z całego serca polecam ten warsztat każdemu, kto poprzez doświadczenia gestaltowskie chce poszerzyć swoją świadomość i wrażliwość w pracy z tego typu osobami – Andrzej
Koszt
1000
pln
Limit miejsc w grupie: 15


Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa