Menu strony
x
^
Header photo
Analiza skryptów międzypokoleniowych
30.06-02.07.2017 oraz 4-6.09.2017 Instytut Gestalt w Krakowie, ul. Gwarna 2b

DO KOGO SKIEROWANY JEST WARSZTAT?

Warsztaty te są przeznaczone dla każdego, kto chce poddać analizie własne wzorce zachowań i znaleźć w swojej historii  życia podpowiedzi, jak działać najlepiej, by osiągać swoje cele, by realizować skrypt wygrywający.

OPIS WARSZTATU

W naszej historii rodzin zawarte są nasze ograniczenia, ale także nasze zasoby. Stąd „kontakt” z naszą historią międzypokoleniową może być ważnym aspektem dla podjęcia zmiany w naszym życiu bądź dla zrozumienia własnej sytuacji. Warsztaty będą prowadzone w oparciu o koncepcję skryptów międzypokoleniowych rozwijaną w ramach Analizy Transakcyjnej.

ORGANIZACJA KURSU:

  • 30 czerwca ( piątek) – godzina 9.00 – 17.00 z przerwą 12.00 – 13.00
  • 1 lipca ( sobota) – godzina 9.00 – 18.00 z przerwą 13.00 – 14.00
  • 2 lipca ( niedziela) – godzina 9.00 – 14.00

JAK MOŻESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?

Osobom, które wezmą udział w warsztacie Analiza skryptów międzypokoleniowych, w ramach dalszego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji proponujemy:

  • Trening Gestalt pracy z ciałem >>
  • Dialogi kobiet >>
Koszt
1200
pln
Limit miejsc w grupie: 8


Prowadzący

Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa