Menu strony
x
^
Header photo
Analiza skryptów międzypokoleniowych
19-21 stycznia 2018r. Instytut Gestalt w Krakowie, ul. Gwarna 2b

DO KOGO SKIEROWANY JEST WARSZTAT?

Warsztaty te są przeznaczone dla każdego, kto chce poddać analizie własne wzorce zachowań i znaleźć w swojej historii  życia podpowiedzi, jak działać najlepiej, by osiągać swoje cele, by realizować skrypt wygrywający.

OPIS WARSZTATU

W naszej historii rodzin zawarte są nasze ograniczenia, ale także nasze zasoby. Stąd „kontakt” z naszą historią międzypokoleniową może być ważnym aspektem dla podjęcia zmiany w naszym życiu bądź dla zrozumienia własnej sytuacji. Warsztaty będą prowadzone w oparciu o koncepcję skryptów międzypokoleniowych rozwijaną w ramach Analizy Transakcyjnej.

OPINIE UCZESTNIKÓW:

  • Warsztaty były dla mnie czymś niezwykłym. Magda łączy ogromną wiedzę i profesjonalizm z ciepłem i otwartością na drugiego człowieka, co ma przełożenie na atmosferę w całej grupie. Oprócz tego, że poszerzyłam swoją wiedzę o tym jakie posiadam skrypty w życiu i dostałam narzędzie do tego, by robić coś inaczej, dostałam też od Magdy mnóstwo ciepła uwagi i poczucia bycia ważną, co ma dla mnie wartość leczącą, jak plaster na ranę.
  • To jest jeden z tych warsztatów, który zapamiętam do końca życia. Podziwiam trenerkę za jej profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie, empatię. Stworzyła ona taki klimat, że każdy z uczestników mógł doświadczyć głębokiej pracy – tak było w moim przypadku. Brak mi słów, żeby opisać to co czuję. Dziękuję!
  • Warsztat był wzbogacający, poszerzający moje postrzeganie bycia i zachowań w świecie i wpływu mojej rodziny i sytuacji życiowych na mnie. Przeprowadzony w bezpiecznym środowisku umożliwiał dzielenie się emocjami i własną historią.
  • Warsztat przeprowadzony profesjonalnie, z dużą uważnością i szacunkiem. Wynoszę bardzo cenne dla siebie informacje. Jestem zainteresowana osobą prowadzącej i chcę uczestniczyć w innych warsztatach, wykładach p. Magdy. Otrzymałam niezwykle wiele ciepła serdeczności i uwagi.
  • Warsztat był dla mnie bardzo poruszającym doświadczeniem. Kończę z nadzieją! Dziękuję za to Magda, w jaki sposób jesteś obecna, uważna w trakcie pracy. Dziękuję za inspirację i „zapłodnienie intelektualne” 🙂
  • Bardzo ciekawy warsztat. Dużo wnoszący w rozwój osobisty. Prowadząca – super pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z udziału.

 

JAK MOŻESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?

Osobom, które wezmą udział w warsztacie Analiza skryptów międzypokoleniowych, w ramach dalszego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji proponujemy:

  • Trening Gestalt pracy z ciałem >>
  • Dialogi kobiet >>
Koszt
1200
pln
Limit miejsc w grupie: 8


Prowadzący

Pierwsze tak świadome doświadczenie w moim życiu. Razem z innymi kobietami odkryłam swoje miejsce, zobaczyłam własny potencjał.

Agata

Bezcenne doświadczenie osobiste, czas skupiony na uważnym eksplorowaniu siebie i innych, by lepiej być ze sobą i innymi w życiu codziennym.

Marta

Staż Gestalt umożliwił mi swój rozwój osobisty; grupa oraz prowadzący zajęcia wspierali mnie w poznawaniu siebie i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Iza

Staż był początkiem mojej zawodowej ścieżki, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę dalej rozwijać swoje umiejętności jako psychoterapeutka w tym nurcie.

Alicja

Dla mnie warsztat niezwykle cenny, w atmosferze szacunku i akceptacji, daje poczucie i możliwość bezpiecznej pracy nad sobą.

Ewa